Rivalo Mu Tempobet Mi Bets10 Mu?

Bahis siteleri arasında popüler olan 3 siteyi sizler için kıyasladık ve bu sitelerin avantajları ile dezavantajlarını sizlere listelemek istedik. Öncelikle belirtmekte fayda var ki bu 3 site de lisanslı siteler arasında yer alan sitelerden. Sizler için yapılan bu kıyaslamada sitelerin tüm yönleri ele alınacaktır.

Rivalo Sitesini vs Tempobet vs Bets10 Kıyaslama

Para yatırmalar : Her 3 site için de aynı yöntemler kullanılarak para yatırılabilir. Burada 3 site de eşittir desek yanlış olmaz.

Para çekmeler : Para çekme konusunda, Rivalo ilk sırada yer alırken, Bets10 sitesi onu takip ediyor. Para çekme konusunda en iyisi Rivalo olurken, Tempobet en son sırada yer alır. Rivalo ile çekilen paralar aynı gün hesabınıza geçer. Bets10 da buna yakın derecedir.

Kimlik İstemeler : Bu üç site de, kendilerine lisans veren firmanın isteği üzerine kimlik istemek zorundadırlar. O yüzden 3’ü de sizden kimlik isteyecektir.

Mobil Kullanılabilirlik : Bu aşamada, Rivalo diğerlerine göre daha iyidir. Mobil olarak en hızlı site olan Rivaloyu Bets10 Takip etmektedir. Yine bu aşamada da Rivalo ilk sırada yer alıyor.

Bonuslar : Bonus konusunda Bets10 bir adım daha önde yer almaktadır. İlk üyelik bonusları aynı olsa da, kullanıcılarına sürekli bonus yükleyen en iyi site Bets10 sitesidir.

Oranlar : Site oranlarında yüksek ıran sıralamasında, Rivalo ilk sırada yer almaktadır. Onu, Bets10 takip etmektedir. Son sırada ise Tempobet bulunuyor.

Hesap Güvenliği : Hesabınızı en iyi koruyan sitelere bakacak olursak da, Rivalo ve Bets10 sitesi yine ön planda yer alıyor.

Sonuç Olarak : Rivalo sitesini veya bets10 sitesinin tercih etmelisiniz. Zaten Tempobet, diğerleri ile yarışamayacak kadar gerilerde yer alıyor. Bunun nedeni, hiç gelişememiş olması ve katı kuralları olan, direk sizi engelleyen sitelerden birisi olmasıdır.