Olympiacos – Beşiktaş Tahmini ve Hangi Kanalda

Maç Bilgileri

SAAT : 23:05 –TARİH : 9 MART 2017 –KANAL : TİVİBU

MAÇIN TAHMİNLERİ

Ev sahibi Olympiakos çalkantılı bir dönemde geçmekte. 21 yıl aradan sonra gelen ligde 3 maç üst üste mağlubiyet, takım içi huzursuzluk ve son olarak Portekizli Teknik Adam Bento’nun görevine son verilmesi. Komşu ekibinde olaylar bitmiyor. Viana ve Kapino gibi isimler de sakatlıktan ötürü sahada yerlerini alamayacaklar. Tüm bu şartlarda ibre Beşiktaş’a dönüyor. Ancak Pire temsilcisi şartlar ne olursa olsun bu karşılaşmayı fırsata çevirmek için var gücüyle savaşacaktır. Rahat bir 90 dakika olmayacak elbette. Kadro ve oyun kalitesi olarak Beşiktaş net şekilde önde. Bu durumu sahaya yansıtabilmek mühim. Şenol Hoca’nın ilginç 11’lerinden birine de şahit olabiliriz. Bu zamana kadar kurulan kadrolardan verim almayı bildi tecrübeli çalıştırıcı. Rakibimizin zaaflarını iyi süzüp konsantrasyonu korumayı becerirsek kaybetmemiz sürpriz olacaktır.

Tahmin : Handikaplı Maç Sonucu 2

Beşiktaş turun favorisi. Hapoel Beer Sheva maçlarındaki performans güven verdi. İlk maç yenilmeden dönmelerini bekliyorum. Olympiakos’un bu maçtan önce teknik direktör değiştirmesi temsilcimiz için ufak da olsa bir dezavantaj. Ancak Paulo Bento ile yollar bu tip büyük maçlar kaybedildiği için ayrıldı. Ev sahibi ekip futbolcuları baskı altında olacak. Beşiktaş’ın muhtemel bulacağı bir gol de morallerini bozacaktır.

Uefa’daki tek temsilcimiz zorlu Yunan deplasmanına çıkıyor. Ateşli ve fanatik seyircisiyle evinde farklı mücadeleler ortaya koyan Olympiacos’un güçlü Beşiktaş karşısında maça kontrollü başlayacağını ve tempoyu düşük tutacağını düşünüyorum. İkinci maç için avantajlı bir skor elde etmek isteyen temsilcim izinde ilk yarıyı dengede götürüp rakibinin ikinci yarıda risk aldığı dönemlerde kontrataklarla gol bulma ihtimali olduğunu düşünüyorum. Tercihim ilk yarı 0. Geniş sistem kuponlarında maç sonucu 0 olarak ta değerlendirilebilir.

TAHMİN2 : MAÇ SONUCU X2 ÇİFTE