Maçkolik Nedir? – Ne İçin Kullanılır

Maçkolik, maçları anlık olarak takip etmenizi sağlayan web sitesidir. Ülkede Sahadan ve mackolik iddaa sonucları ve canlı skorlar kategorisinde ilk sıralarda yer alır. Aslında sahadan ve maçkolik’in yazılımcısı yöneticisi aynı kişi ve ya şirkettir. Sahadan’da u19 maçları olmayabiliyor. O yüzden mackolik buna göre biraz daha gelişmiş. Fakat tabi bunlardan daha iyi ve geniş kapsamlı siteler de mevcut. Mesela mackolikte bulunmayan maçları 7m.cn adlı canlı skor sitesinde bulabiliyorsunuz.

Mackolik Genel Bilgileri

Türkiye’de iddaa özellikle son yıllarda oldukça fazla oynanıyor. Durum o kadar ciddi ki iddaa bayilerinde yer bulamıyorsunuz. İnsanlar kolay para kazanmak için şans oyunlarına yöneliyor. Şans oyunları içerisinde ise en mantıklı olanı iddaa olarak görüyorlar. Çünkü takımlar belli diyorlar. Oysa ki futbol maçlarında da şike var. Eğer ki şike olmasaydı iddaa oyunları da olmazdı. Güçlü takım genel olarak yenerdi. Fakat bir bakıyorsunuz ki ligin lider takımı tabandaki takımla ya berabere kalıyor ya yeniliyor. Adamlar gol atmak için değil atmamak için uğraşıyorlar. Fakat bunu bizler anlayamıyoruz. OFFFF nasıl kaçar bu pozisyon diyoruz. Oysa işin diğer kısmını bilmiyoruz ve kuponumuz kaybediyor,yırtıyoruz…

Şans oyunlarından uzak durmak sizler için iyi olacaktır. Konuyu fazla dağıtmadan maçkolik ile devam edelim;

Siteye girdikten sonra canlı sonuçlar linkine tıklayarak canlı maçları görebilirsiniz. Ayrıca mackolik’e üye olarak Maçkolik FORUM a girebilirsiniz. Maçkolik iddaa ile maçkolik galatasaray fenerbahçe trabzon ve tüm lig maçlarını canlı görüntülersiniz. Ayrıca PUAN DURUMU ve takımların ligdeki istatistiklerini görmeniz mümkün. Sitede iddaa tahminleri de uzmanlar tarafından yapımakta. Basketbol maç sonuçları da görebilirsiniz.