İddaa Tek Çift Ne Demek, Tek Mi Çift Mi Nasıl Oynanır?

İDDAA Tek / Çift oyunu, bir maçta atılan gollerin toplam sayısının tek mi çift mi olacağının tahmin edildiği oyundur. Örneğin 1-2 biten bir maçta 3 gol atıldığı için Tek oynayan; 2-2 biten bir maçta ise 4 gol atıldığı için Çift oynayan doğru bilmiş olur. İşte bu kadar basittir. Yani kısacası, maçın skorunun tek mi çift mi olduğunun tahmin edilmesidir.

İDDAA TEK ÇİFT İLE İLGİLİ ÖRNEKLER;

  • Ev sahibi takım – Konuk Takım: 2-1 (TEK)
  • Ev sahibi takım – Konuk Takım: 0-0 (ÇİFT)
  • Ev sahibi takım – Konuk Takım: 5-0 (TEK)
  • Ev sahibi takım – Konuk Takım: 3-1 (ÇİFT)

İDDAA TEK / ÇİFT NASIL OYNANIR ?

Örneğin 532 Kodlu NORWICH – SUNDERLAND maçında atılacak gollerin toplamının tek sayı olacağını tahmin ediyorsanız, maç kodunu işaretledikten sonra “5/T” kutucuğunu; Çift sayı olacağını tahmin ediyorsanız “5/Ç” kutucuğunu işaretleyerek oynayabilirsiniz.

tek-cift

Tek Çift, İddaa’nın yeni oyun türlerinden birisidir. Bu oyun türü aslında uzun süredir vardı (Yasadışı bahis sitelerinde) fakat İddaa’da yoktu. İddaa da son zamanlarda kendini geliştirmeye ve yeni özellikler eklemeye başladı. İddaa tek mi çift mi oyunu nasıl oynanır ve kuralları nedir konusunu sizler için anlatmış olduk.

Sıkça sorulan sorular;

  • İddaa tek çift oyunu ilk yarı geçerli midir?

Hayır, tek ve çift oyun kurallarına göre sadece maç sonucunun tek ve çift olmasıdır. Normal 90 dakikalık süre için geçerlidir.

  • Tek, Çift oynadığım maç ertelendi, ne olur?

O karşılaşmaya ait oranlar, kupondan çıkarılarak hesaplanır ve diğer müsabakaları kazandıysanız kupon kazanır.

  • İddaa tek çift oranları

Oranlar genelde 1.70 1.60 aralığında seyretmektedir. Bazı müsabakalar için çok küçük miktarda değişiklik gösterebilir. Kazanma şansı tıp ki alt üst oynar gibidir. %50 kazanma, %50 kaybetme ihtimaliniz vardır.

  • Tek Çift Oyunundan Başka Maç Etkinlik Eklenir Mi?

İddaa tek çift oyununu eklediğiniz kupona, aynı iddaa kodu ile farklı etkinik ekleyemezsiniz. Örnek verecek olursak;

301 kodlu müsabakaya, maç sonucu 1 verdiniz. Aynı kuponda yine 301 kodlu maça tek veya çift seçeneklerini eklemeniz mümkün değil.