Fenerbahçe Yeni Sezon Forma 2017 – 2018 Sezonu

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları tanıtıldı. Formaların sarı ağırlıklı olanlarının taraftarlar tarafından istendiği belirtiliyor. O yüzden yönetim, sarı ağırlıklı formaları bastırdı ve oyunculara giydirerek tanıtımını da gerçekleştirdi.

Yeni Slogan FARKINIORTAYAKOY

Farkını ortaya koy hashtag ile bu formaların tanıtımını gerçekleştiren yönetim, şunları ekledi.

Fenerbahçe’nin 2017/18 futbol sezonunda giyeceği adidas formalar, Fenerbahçe taraftarı ile buluşuyor. Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, , “FARKINI ORTAYA KOY” olarak ortaya çıktı.

Fenerbahçe’nin vazgeçilmezi Efsane Çubuklu Maç Formasının bu sezonki tasarımında 103 golle şampiyon olunan, rekorlarla dolu 88-89 sezonunun çubuklu formasından esintiler görülüyor. Sade çizgilerle tasarlanan 2017 Çubuklu Maç Forması lacivert V yaka detayıyla dikkat çekerken, omuz bölümünde adidas’ın simgesi üç bant, sırt kısmında ise geçtiğimiz sezondan farklı olarak altta çubukların devam ettiği düz lacivert bir zemin mevcut. #FARKINIORTAYAKOY sloganıyla, Fenerbahçe’nin büyük taraftarıyla buluşan formanın tanıtımını Fenerbahçe’nin sembol ismi Volkan Demirel yaptı. Çubuklu forma aynı zamanda, adidas’ın Stadium to Street konsepti doğrultusunda, sadece sahada değil, hayatın her alanında giyilebilmesi için taraftarların beğenisine sunuluyor.